קינן אדריכלים - משרד אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלים באשדוד

פורסם 12 ביוני 2022

אדריכלות באשדוד לאורך השנים

אשדוד, העיר השביעית בגודלה בישראל, נוסדה בשנת 1956 והחלה את דרכה כמעברת עולים ממרוקו, מצרים ורומניה אשר זכתה לכינוי: אשדוד ים. מעברת העולים פורקה בשנת 1959 ובתחילת שנות ה-60 של המאה החולפת הוקמה שכונת המגורים הראשונה באשדוד אשר זכתה לכינוי שיכון עובדי חברת החשמל. שכונה זו היוותה את אחת משכונות הקבע הראשונות של העיר המתפתחת ומבנים שונים מתוכה עדיין ממוקמים ברובע א'. במהלך שנות ה-60, ה-70 וה-80 של המאה הקודמת, העיר התפתחה ל-8 רובעים, כאשר כל רובע בעיר כלל בתוכו עשרות מבני מגורים לצד מבני ציבור כגון: מרכז מסחרי, בתי ספר יסודיים ועל יסודיים, גני ילדים, גנים ציבוריים, קופת חולים ומתנ"ס. באותם שנים העיר שינתה את אופייה ומעמדה מעיירת פיתוח לעיר משגשגת ומובילה בישראל.

בתחילת שנות ה-90, עם גל העלייה הגדול מברית המועצות, אשדוד הפכה לאחת מהערים המובילות ביותר בישראל בקליטת עולים ולצורך כך החלה בנייתם של רבעי מגורים חדשים במרכז העיר באזורים הדרומיים יותר של העיר. באותם שנים, הוקמו גם שכונות וילות חדשות בעיר שחלק מהן נחשבות עד היום לשכונות היוקרה של אשדוד עם מספר גדול של בתים פרטיים אשר תוכלו על ידי אדריכלים באשדוד והסביבה.
בנייה צמודת קרקע אפיינה את הרבעים הדרומיים של העיר עד לתחילת העשור השני של המאה ה-21. באותם שנים, לנוכח מחסור הולך וגדל בעתודות קרקע פנויות, רוב הבנייה באשדוד היא בנייה לגובה ונכון להיום אשדוד נחשבת לעיר הגבוהה ביותר בישראל על פי חישוב של מספר המבנים העולים על 10 קומות. במהלך העשור הראשון והשני של המאה ה-21, נבנו באשדוד מספר גדול של גורדי שחקים הנכללים ברשימת גורדי השחקים הגבוהים ביותר בישראל.
גם הבנייה צמודת הקרקע בסוף שנות ה-90 של המאה החולפת ותחילת שנות ה-2,000 וגם הבנייה לגובה לאורך העשור הראשון והשני של המאה ה-21, נעשתה תוך שימת דגש אדריכלי על התאמת המבנים לכל צרכי המחייה המודרניים.

כפועל יוצא מכך, החל ביקוש הולך וגובר לשירותיו של משרד אדריכלות באשדוד המתמחה גם במתן שירותי עיצוב פנים באשדוד. נכון להיום, ישנם מספר אדריכלים באשדוד בעלי שם עולמי בתחום התכנון והבנייה ואחד מהמשרדים הבולטים ביותר בעיר הוא קינן אדריכלות ועיצוב פנים בניהולם של האחים אלי ומקס קינן.

קינן אדריכלים ועיצוב פנים – משרד אדריכלים מוביל בתחומו באשדוד

בקינן אדריכלים ועיצוב פנים, תוכלו להבטיח לעצמכם מענה מושלם לצרכי תכנון ועיצוב של בתים פרטיים, דירות יוקרה, וילות וחללים מסחריים מכל סוג ובכל סדר גודל. הניסיון העשיר אותו מביאים האחים אלי ומקס קינן, בשילוב החדשנות העיצובית והפרשנות האדריכלית שלהם לכל צרכי החיים המודרניים, יאפשר גם לכם ליהנות מתהליכי עבודה קונספטואליים המותאמים לרוח הזמן.
בכל אחד מהפרויקטים בענף הבנייה והתכנון ובענף עיצוב הפנים בהם היו מעורבים האחים קינן לאורך השנים, ניתן לראות בבירור את חותמם האישי שמצד אחד מותאם לצרכי הלקוחות באופן מהודק ומצד שני מציב סטנדרט חדש של עיצוב פנים באשדוד.
במשרד, תוכלו ליהנות גם משירותי אדריכלים באשדוד לצרכי תכנון מיטבי של המבנה המיועד וגם משירותי מעצבי פנים באשדוד המתמחים ביצירת חללי פנים מלאי השראה. אם גם אתם מחפשים אחר משרד אדריכלות באשדוד המתמחה בהליכי תכנון לצד הליכי עיצוב פנים, זה הזמן ליצור קשר עם האחים אלי ומקס קינן ולהבטיח לעצמכם ליווי אישי ומקצועי לאורך כל שלבי העבודה.
ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף על שירותי המשרד חייגו: 073-7597161

פרמטרים מקצועיים לבחירת אדריכלים באשדוד:

  • הניסיון המקצועי העומד לרשות המשרד בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים
  • היקף הפרויקטים בהם המשרד היה מעורב בשנים האחרונות
  • תחום ההתמחות של המשרד בהתאם לאופי הנכס המיועד (דירת מגורים, בית פרטי, משרד וכדומה)
  • היקף השירותים המוצעים לכם על ידי המשרד משלב התכנון ועד מסירת מפתח

וזאת לצד פרמטרים מקצועיים נוספים הכוללים את הכימיה האישית שלכם אל מול האדריכל/מעצב הפנים מטעם המשרד ואת היחס האישי המוענק לכם על ידי נציגי המשרד לאורך כל הדרך. לצורך כך, קיימת חשיבות רבה ליצירת קשר עם לקוחות המשרד בהווה ובעבר, על מנת לקבל מהם חוות דעת אובייקטיבית בכל הנוגע לשביעות רצונם מהשירות המקצועי והיחס האישי אשר הוענק להם על ידי משרד אדריכלים באשדוד או בכל עיר מגורים אחרת בישראל.
למידע נוסף על אדריכלות באשדוד צרו עימנו קשר 073-7597161