קינן אדריכלים - משרד אדריכלות ועיצוב פנים

אודות המשרד

אדריכל מוצלח הוא לא רק תוצר של מוח מבריק, אלא אולי אף יותר מכך, של לב גדול". פרנק לוייד רייט, מגדולי האדריכלים של המאה ה-20!

הסיפור של קינן אדריכלות ועיצוב פנים הינו השאיפה למזג בין מוח ללב. אלי ומקס שני אחים שותפים המשלימים אחד את השני, עם תשוקה אדירה לתחום האדריכלות. המביאים לעבודה את השילוב של רציונאליות ורגש. כבר במפגש הראשוני עם הלקוח אנו משלבים היבטים פסיכולוגיים ומעשיים. תוך בירור צרכים יסודי הדורש הקשבה, ניסיון ויכולת לחוות את החלל מבעד לעיניכם. כולנו מכירים עד כמה בניית בית, פנטהאוז, משרד או אפילו עיצוב פנים עשוי להיות תהליך המורכב מאלפי רגעים והחלטות קטנות. תנו לנו להראות לכם שניתן להגיע לתוצאות דרך תהליך בריא ומעצים.

הניסיון שלנו בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים, במאות פרויקטים מורכבים מסוגים שונים עומד לרשותכם והוא גם מהווה יתרון לא קטן על משרדי אדריכלות ומעצבי פנים נוספים בתחום, משרדים עם פחות ניסיון ותשוקה למקצוע. בגלריית הפרויקטים תוכלו להתרשם מתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים, וילות, דירות יוקרה, משרדים, חללי תצוגה, חנויות קונספט ובניינים שתכננו ובנינו.

אנחנו איתכם בכל שלבי הפרויקט, מרמת התכנון, בחירת הספקים, ניהול קבלני העבודה ועד לרמת עיצוב גופי תאורה, ריהוט מיוחד או כל צורך אחר שעולה בתחום של אדריכלות פנים ועיצוב החלל. לב ומוח. זה המון. אבל זה מה שארכיטקטורה יצירתית דורשת היום וזה בדיוק מה שאנחנו אוהבים להעניק.

 

עיצוב פנים מקצועי

עיצוב פנים המבוצע באופן מקצועי ע"י מעצב פנים מנוסה יכול לשנות את המראה של נכס מקצה לקצה. לא בכדי לקוחותינו פונים אלינו, כמעצבי פנים בעלי ניסיון רב שנים בפרוייקטים שונים ומגוונים פעם אחר פעם. אנו מאמינים כי תפקידו של מעצב פנים אינו מסתיים עד שהלקוח מרוצה לחלוטין מהתוצאה. תפקידו של מעצב פנים, כפי שאנו רואים אותו בחזונינו כולל שיתוף מלא של הלקוח, מתוך שאיפה להגיע לתוצאה אופטימלית.

 

אדריכלים ומעצבי פנים

תחום עיצוב פנים טומן בחובו התמחויות משנה רבות. אנו כמעצבי פנים עוסקים במגוון פרויקטים, ולכן יש ביכולתנו לייעץ וללוות פרויקטים בתחומים מגוונים. מעצב פנים חייב להישאר מעודכן ובקיא בטרנדים בינלאומיים בתחומו. אנו מקפידים לבקר בתערוכות, מיזמים וכנסים בינלאומיים, כך שתמיד נוכל להביא ללקוחותינו את הבשורה האחרונה בתחום אדריכלות ועיצוב פנים.

נשמח לראותכם בקרב לקוחותינו! מקס ואלי קינן – קינן משרד אדריכלות ועיצוב פנים.

מקס ואלי קינן אדריכלות ועיצוב פנים - שני אחים שותפים המשלימים אחד את השני