קינן אדריכלים - משרד אדריכלות ועיצוב פנים

אודות המשרד

"אדריכל בונה עבורך כיום אך דואג שאתה תאהב לחיות שם גם מחר" (אלי ומקס קינן)

קינן אדריכלות ועיצוב פנים הוא משרד אדריכלות ועיצוב פנים המנוהל על ידי אלי ומקס קינן, שני אחים שותפים שכל אחד מהם מביא לתהליכי העבודה והיצירה המשותפים את התשוקה האדירה שלו לתחום האדריכלות ועולמות עיצוב הפנים. לרשות המשרד, ניסיון עשיר ומגוון בהליכי תכנון אדריכלי ותהליכי עיצוב פנים של מאות פרויקטים מורכבים מסוגים שונים, לרבות, בתים פרטיים, וילות, דירות יוקרה, משרדים, חללי תצוגה, חנויות קונספט ומבנים שונים אשר תוכננו ונבנו על ידי האחים לבית קינן.

100% הקשבה. 100% התאמה

אחד מהיבטים המרכזיים המלווים את חדוות העשייה והיצירה בקינן אדריכלות ועיצוב פנים בא לידי ביטוי ביכולות ההקשבה המלאה לכלל הצרכים התכנוניים של כל אחד ואחת מלקוחות המשרד, וכל זאת תוך בירור מעמיק של כל החלומות הטמונים בכל לקוח/ה בנוגע לאופי המבנה והחלל המיועד להם. באופן זה, הליכי התכנון מותאמים הלכה למעשה לצרכי הלקוחות תוך הקפדה יתרה על כל אחת מההחלטות הגדולות והקטנות הנלוות לתהליכי התכנון.

100% ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

שיטת העבודה המיושמת בקינן אדריכלות ועיצוב פנים מאפשרת לכם ליהנות מהליך ליווי מקצועי לאורך כל שלבי התכנון והביצוע של הפרויקט, כאשר המעורבות האישית של אלי ומקס קינן, באה לידי ביטוי בכל אחד מהפרטים הקטנים והגדולים המרכיבים את צרכי הפרויקט, מרמת התכנון, דרך בחירת חומרי גלם, בחירת ספקים וניהול קבלני העבודה ועד לרמת מעורבות מקצועית בבחירת פריטי ריהוט, גופי תאורה ואלמנטים דקורטיביים נוספים.

100% פרשנות עיצובית לכל חלום

כמשרד המתמחה בעולמות התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים, בקינן אדריכלות ועיצוב פנים, מושם דגש מקצועי על מתן פרשנות עיצובית לכל חלום או רעיון תוך התאמה מדויקת לצרכי הלקוחות ולכל אחד מהטרנדים העדכניים ביותר בתחום האדריכלות ועיצוב פנים. לצורך כך, אלי ומקס קינן, מקפידים לבקר בתערוכות, מיזמים וכנסים בינלאומיים ולהביא ללקוחותיהם את הדבר הבא בתחום האדריכלות ועיצוב פנים כבר היום.

100% מחויבות לכל לקוח/ה

בקינן אדריכלות ועיצוב פנים, תוכלו להבטיח לעצמכם שירות אישי ומחייב לאורך כל שלבי הפרויקט ולהסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים המותאמים לכל אחד משלבי הפרויקט, מרמת התכנון ועד מסירת מפתח. היקף פתרונות השירות המוצעים לכם על ידי אלי ומקס קינן, חולשים למעשה על כל צרכי התכנון האדריכלי ותהליכי עיצוב פנים, תוך הקפדה יתרה על שביעות רצון הלקוחות בכל רגע ורגע.

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת לחצו כאן

מקס ואלי קינן אדריכלות ועיצוב פנים - שני אחים שותפים המשלימים אחד את השני