קינן אדריכלים - משרד אדריכלות ועיצוב פנים

קינן אדריכלות ועיצוב פנים מתמחים כבר שנים רבות בביצוע מגוון רחב של פרויקטים בתחום אדריכלות הפנים בכל רחבי הארץ. אדריכל, באמצעות ביצוע עבודת אדריכלות פנים מקצועית ואיכותית מקנה לבית החדש או המשופץ שלכם מראה עיצובי חדש ומרענן, ואנו נשמח להיות אלה שיבצעו זאת עבורכם.

פרויקטים אדריכלות פנים

מהי אדריכלות פנים?

תחום אדריכלות ועיצוב פנים משולבים לא פעם, דבר שיצר עם השנים את המושג אדריכלות פנים. כאשר אתם מחפשים איש מקצוע לטובת תהליך אדריכלות ועיצוב פנים בבית שלכם, חשוב שתוודאו שלבעל המקצוע אכן יש את ההכשרה והניסיון הנדרש. יש פער בין ההכשרה שמקבלים אנשי מקצוע שונים ואין סיבה לחשוש ולברר את סוגיה זו לפני שמחליטים את מי להעסיק לצורך תכנון הפרויקט שלכם. מעבר לסוגיית ההכשרה האדריכלית הפורמלית חשוב כמובן לוודא את רמת הניסיון של האדריכל. ניתן למצוא כיום שירות שיוצע על ידי אדריכל בתחילת דרכו, אשר טרם קיבל את המיומנות הנדרשת בכדי לבצע פרויקט יותר מורכב בתחום אדריכלות פנים בבתים.

האם אדריכל פנים צמוד לאורך כל הפרויקט?

אנו נדאג להצמיד עבורכם אדריכל פנים מנוסה ומקצועי, מומחה בעיצוב בתים פרטיים ודירות, אשר יהיה אתכם לאורך כל התהליך. התרשמו ממגוון פרויקטים שביצענו וצרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים על אדריכלות פנים.

מהם היתרונות בבחירת קינן אדריכלים?

אלי ומקס קינן הם שני אחים בולטים מאוד בענף האדריכלות ועיצוב הפנים. אצלנו במשרד תוכלו להנות ממגוון ענק של אפשרויות עיצוביות עבור כל חלל שרק תרצו לפתח או לשדרג וליהנות מליווי אישי צמוד ומקצועי.

מקס ואלי קינן אדריכלות ועיצוב פנים - שני אחים שותפים המשלימים אחד את השני

צור איתנו קשר

תאם פגישה ללא התחייבות.