קינן אדריכלים - משרד אדריכלות ועיצוב פנים

אנו בקינן אדריכלים מתמחים שנים רבות בתכנון דירות ועיצוב דירות בכל סוגי הבניינים. לקינן אדריכלות ועיצוב פנים, צוות מנצח של מעצבי פנים מנוסים ומקצועיים שילוו אתכם לאורך כל הפרויקט. החל מתכנון העיצוב החדש לדירה שלכם ועד לגמר הביצוע ברמת שלמות, דיוק וגימור מושלמים. במאה העשרים ואחת דירה מעוצבת היא פסגת השאיפות של רבים. אבל חידוש הדירה בדרך אל התוצאה הנכספת דורש הרבה אורך רוח והשקעה.

עיצוב דירה בהתאם לצורך הייחודי של הלקוח

משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם לכל צורך ייחודי, מאתגר ככל שלא יהיה על מנת לספק לכם עיצוב דירה בדיוק כפי שחלמתם עליו. התרשמו ממגוון הפרויקטים שביצענו בתחום עיצוב פנים וצרו איתנו קשר לקבלת פרטים על עיצוב דירות.

עיצוב דירות – האם כדאי לנסות לעשות את זה לבד?

המפתח לחידוש העיצוב בדירה שיניב לכם דירה מעוצבת מהסוג שאתם באמת משתוקקים לו, הוא בחירה באנשי מקצוע מעולים שיתכננו עבורכם (ובעצם יחד איתכם) את המקום עליו חלמתם ובהמשך הדרך גם ייקחו פיקוד על ניהול השיפוץ ויפקחו עליו בשטח. גישה הוליסטית כזו עם יד מלווה ובטוחה אחת לאורך כל התהליך תבטיח קו עיצובי ברור ומובהק.

הפיתוי לתכנן לבד תמיד גדול, הרי מי מכיר את הטעם שלנו והצרכים שלנו יותר טוב מאיתנו? אבל מדובר בטעות. אתם חייבים לידכם מישהו שיעניק לכם פרספקטיבה ויבלום אתכם כשאתם דוהרים לטריטוריה מסוכנת. אתם חייבים לצדכם איש מקצוע שייקח גם אחריות טכנית וניהולית. הניסיון משחק כאן תפקיד חשוב. אתם אף פעם לא עשיתם את זה. הוא כבר עשה את זה עשרות פעמים. נסכם: אל תנסו לבצע עיצוב דירה בעצמכם.

איך תמצאו משרד שיתן הרבה מרחב לרצון של הלקוח?

כמובן שאיש מקצוע טוב מבין שתפקידו לרצות את הלקוח ולא להפך. 'לרצות' אין פירושו 'להתבטל', אדריכל עיצוב מנוסה כמו, למשל, מקס קינן מ'קינן אדריכלים ועיצוב פנים' תמיד ייתן פתרון עיצובי לדירה ישנה תוך התאמה לאופי הסביבה, הבניין ובעיקר טעם הלקוח. עיצוב דירות הוא תהליך ארוך שיורד לפרטים הקטנים ביותר כמו חידוש רהיטים בסלון, החלטה אם להתקין אי במטבח או איפה למקם את מכונת הכביסה. זה תמיד שילוב בין מוח ורגש, אסתטיקה, נוחות ופרקטיקה.

עיצוב דירות לכל מטרה – מה חשוב לדעת?

יש מוטיבציות שונות שמניעות אנשים לעיצוב מחדש של דירה. אדריכל טוב יבין את הרצון והאינטרס העמוק של הלקוח. לעיתים זה אינטרס כלכלי ולעיתים האינטרס הוא רגשי לחלוטין.

יש כמה צמתים עיקריים בהם אנשים פונים לחידוש דירה או עיצוב דירה מחדש. קנייה של דירה יד שנייה היא צומת עיקרי כזה. לעיתים גם תהליכים בתוך המשפחה, כמו הולדת ילד חדש או בן שעוזב את הבית עקב לימודים גורמים לרצון לעצב מחדש את החלל ולהתאים אותו באופן זורם יותר למציאות המשתנה במשפחה.

מטרה אחרת היא מטרה כלכלית. אנשים שרוכשים דירות להשקעה ומייעדים אותן להשבחה ומכירה או להשכרה. גם כאן חשוב שהאדריכל יבין מה המטרה. כי גם פה – עיצוב דירה שישרת השכרה ועיצוב שישרת מכירה הם שני דברים מאוד שונים, שדורשים התכוונות וגישה אחרת.

כשמשפצים דירה למטרת השכרה מחפשים שקט, יציבות ואמינות. לכן הדגש יהיה על תשתיות כמו חשמל ואינסטלציה ובחירה במותגים אמינים (למיזוג, מערכות מים) ובסט צבע שלא יתלכלך מהר. המטרה שהדירה תהיה מזמינה ופרקטית בלי הרבה מאמץ. והשיפוץ צריך לקחת בחשבון מינימום של תחזוקה בעתיד.

חידוש דירה למטרות השבחת הנכס ומכירה נועד למשוך קונים ולשכנע אותם לשלם על הנכס 'יותר'. המטרה כאן היא לשבות את לבו, עינו (וכיסו) של הקונה הפוטנציאלי. לכן המאמץ צריך להיות לכיוון האסתטי והיוקרתי.

מקס ואלי קינן אדריכלות ועיצוב פנים - שני אחים שותפים המשלימים אחד את השני

צור איתנו קשר

תאם פגישה ללא התחייבות.