קינן אדריכלים - משרד אדריכלות ועיצוב פנים

הבית אותו אתם בונים / רוכשים עתיד לשרת אתכם בעשורים הקרובים וכדי שתרגישו בו את התחושות המלאות והחיוביות ביותר, עליכם לערוך עיצוב וילות באמצעות בעלי מקצוע מובילים בתחום ולא להתפשר על הפחות מהטוב ביותר.

חשוב לזכור כי את העיצוב יהיה קשה לבצע לאחר שתכנסו להתגורר בנכס ועל כן כדאי לעשות זאת במעמד הרכישה / הבניה. עיצוב וילה יכול להתבצע על ידי מעצבי פנים ו/או אדריכלי פנים.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים את התהליך?

תהליך עיצוב פנים לוילה צריך להתאים לכל אדם באופן ספציפי. עליכם להבחין מראש מהו סגנון העיצוב אותו אתם מבקשים לעצמכם ורק לאחר מכן לבחור בעל מקצוע אשר מתמחה בהליך עיצוב וילה המותאם באופן ישיר לסגנון אותו אתם מבקשים לעצמכם. עיצוב פנים מתחיל בתכנון נכון וכדי שהתכנון יהיה מדויק, על המעצבת לאפיין הן את המבנה והן את אורח חייכם וכדי שזה יקרה בצורה מקסימלית, עליכם לרקום כימיה טובה עם המעצבת. בחירת המעצב/ת בצורה המדויקת, היא שתאפשר עיצוב וילות יוקרתיות בהתאמה מלאה לדרישותיכם ועל כן השקיעו בבחירה.

איך לתכנן את העיצוב בצורה הנכונה

תכנון וילות הוא לב ליבה של עבודת עיצוב הפנים. כל עוד התכנון מתבצע בקפידה, סביר שהתוצאה תהיה מושלמת אך אם התכנון לא מקצועי דיו, סביר שבמהלך הדרך תהיינה אי אילו סוגיות שיש לפתור ולתת עליהן את הדעת. עיצוב פנים וילות יוקרה דורש השקעה מרבית בתכנון אך גם בביצוע ועל כן עליכם לבחור מעצב/ת פנים מקצועית בלבד שיודע/ת גם לתכנן נכונה אך גם להוציא את התכנון אל הפועל ולעצב כראוי. וילות כשלעצמן משדרות יוקרה ורמת חיים גבוהה כך שהתכנון צריך להיות הומוגני תוך הקפדה יתרה על השילוב שבין עיצוב החוץ / הגינה לעיצוב הפנים.

עיצוב פנים לוילה על מה חשוב להקפיד

ישנם מספר פרמטרים שחשוב להקפיד עליהם במהלך עיצוב פנים וילות ובין היתר : התאמה לאורך החיים, חישוב והכרת השטח, התקציב והשימוש בחומרי הגלם. עיצוב וילות יוקרה דורש התחשבות בתכנון עיצוב פנים של וילות תוך דגש מרבי על עיצוב חדרי השינה, המדרגות המובילות אל הקומות העליוניות, עיצוב חדרי האמבטיה, המטבח הסלון הפטיו (אם קיים) ועוד. חשוב מאוד לשמור על איזון בכל החללים השונים בוילה ולשמור במהלך העיצוב על האווירה הרצויה לבעלי הבית.

לסיכום, עיצוב וילה מודרנית היא אתגר גדול מאוד עבור מעצבי / אדריכלי פנים וכדי להתמודד איתו על הצד המקצועי ביותר, יש צורך בכישרון רב, ניסיון, מקצועיות והכרה עם רצונותיהם המשתנים של כלל הלקוחות. כדי שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת, יש להקפיד בראש ובראשונה על אפיון מדויק, על הצרכים ועל אורח החיים של הדיירים וכמובן לקחת בחשבון את התקציב אותו יכול / מבקש הלקוח להשקיע.

מקס ואלי קינן אדריכלות ועיצוב פנים - שני אחים שותפים המשלימים אחד את השני

צור איתנו קשר

תאם פגישה ללא התחייבות.