קינן אדריכלים - משרד אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלות משוגעת

פורסם 20 בספטמבר 2018

וילה מעוצבת בסגנון מודרני עם קינן אדריכלותאיים מלאכותיים בקומת הלובי, מפלי ענק היוצאים מתוך בניינים, בתים פרטיים הנבנים בתוך יערות ומשתלבים עם הנוף, גורדי שחקים הנושקים לקו הרקיע ומבנים משוחזרים המשמרים סגנונות עתיקים של בנייה, כל אלו ועוד מהווים חלק בלתי נפרד מענף האדריכלות בעשור האחרון בישראל.

חשיבה אדריכלית מחוץ לקופסה

כיום, יותר ויותר יזמי נדל"ן, חברות קבלן ואנשים פרטיים הבונים את ביתם הפרטי, מנחים את אדריכלי הפרויקט המיועד לחשוב מחוץ לקופסה ולספק להם פתרונות מיטביים לסביבת המגורים המודרנית וכל זאת תוך מתן דגש מיוחד על ייחודיות הפרויקט ברמת המעטפת, כלומר, הסגנון האדריכלי של מבנה המגורים עצמו.

החשיבה מחוץ לקופסה בענף האדריכלות נועדה בראש ובראשונה לייחד את המבנים השונים אשר נבנו במהלך העשור האחרון וזאת על מנת לאפשר לחברות הבנייה השונות למתג את הפרויקטים אותם הם בונים על פי התפיסה האדריכלית הייחודית המותאמת לפרויקט. התכנון האדריכלי הייחודי זכה  לכינוי "אדריכלות משוגעת" מכיוון שהוא מתמקד באלמנטים שונים שעד לפני מספר שנים לא נראו בנוף הבנייה של ארצנו. לרבות, הצבת איים מלאכותיים בקומת הלובי של המבנה או בשטח החצר המקיף אותו, תכנון מפלי ענק מתוך בניינים, גורדי שחקים הנושקים לקו רקיע וכדומה.

אדריכלות "משוגעת" גם בתכנון אדריכלי של בתים פרטיים

לצד החשיבה האדריכלית יוצאת הדופן ופורצת הדרך של גורדי השחקים ומבני המגורים לגובה, תוכלו למצוא את מאפייני האדריכלות (ארכיטקטורה) "המשוגעת" גם בתכנון האדריכלי של בתים פרטיים. תכנון אדריכלי זה נועד לייחד את המעטפת החיצונית של הבית הפרטי ולהעניק לכל חזית את האופי הייחודי שלה. בנוסף, תוכלו למצוא תכנון אדריכלי של בתים בתוך יערות שתכנונם האדריכלי נועד לשלב את המבנה עצמו בתוך הנוף ואף למזג בין השניים באופן הכי הרמוני שאפשר.

אדריכלות פורצת דרך גם במסגרת תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

האלמנטים "המשוגעים" השונים המאפיינים את ענף האדריכלות המודרנית, באים לידי ביטוי גם במרחבים הפנימיים של חללי המגורים, כאשר התאמתם נעשית לצרכי המגורים הפרטניים של כל דייר ודייר במגדלי היוקרה או של כל בעל בית פרטי הבונה את ביתו. אלמנטים "משוגעים" אלו נועדו לייחד את החלל הפנימי של שטח הדירה או הבית והם למעשה מעניקים לסביבת המגורים את הייחודיות הנדרשת כיום. תחום האדריכלות "המשוגעת" מצוי כיום בשיא פריחתו, כאשר יותר ויותר בעלי דירות ובתים מעוניינים לייחד את סביבת המגורים והמחייה שלהם ולשלב בתוכה אלמנטים שעד כה לא נראו בבתים או בדירות ברחבי ישראל.

אדריכלים מומלצים

אדריכל מומלץ הוא אדריכל שלקוחותיו, אלו ששכרו את שירותו וקיבלו תוצאה סופית, הם אלו הממליצים עליו. משרד האדריכלות ועיצוב הפנים של קינן אדריכלים, הינו משרד אשר קיבל עשרות ואף יותר המלצות חמות ומפרגנות מקהל לקוחותיו. צפו בהמלצות לקוחותינו על אדריכלים מומלצים